Obrączki z kamieniami > W chwili obecnej posiadamy ponad 200 wzorów obrączek z kamieniami, obrączki wykonywane są maszynowo stosując najnowocześniejsze techniki w tej dziedzinie. Możemy wykonać obrączki złote według Waszych wskazówek,można modyfikować :  szerokość, wysokość, mieszać kolory złota, oraz ilość użytych kamieni.

Obrączki z kamieniamiNaszym partnerem jest, ZŁOTY SKORPION, który zaopatruje najbardziej znane marki w Polsce. Specjalizujemy się w Obrączkach Ślubnych od kilkudziesięciu lat, co sprawia, że zawsze potrafimy Wam profesjonalnie doradzić w wyborze obrączek ślubnych.

Klienci którzy skorzystali z naszych usług doceniają nas za: gwarancję, odświeżanie obrączek, szybki czas wykonania, atrakcyjne ceny i za to, czego nie znajdziecie w centrach handlowych, czyli zmiana rozmiarów obrączek na poczekaniu, czy wykonanie obrączek z własnego złota.
Jeśli potrzebujecie obrączki w trybie pilnym, to my wykonamy je w kilka dni!

Obrączki wykonujemy ze złota próby 0,585 wysadzane kamieniami – standardowo cyrkonie, na życzenie możliwość oprawy brylantów.

Również oferujemy grawerowanie obrączek wewnątrz.

Obrączki dostępne w kolorach złota  – białe , żółte , różowe złoto lub mieszane. Dostępne szerokości od 3 mm do 7 mm. Dostępne zdobienia – poler , mat , satyna.

[su_box title=”PORADA > POWIĘKSZANIE, ZMNIEJSZANIE OBRĄCZEK” style=”glass” box_color=”#ea1919″ radius=”5″]

1. Jakie obrączki można powiększyć/zmniejszyć?

Najprościej powiększyć klasyczne, półokrągłe / płaskie obrączki bez kamieni, bez względu na kolor złota i rozmiar.

2. Czy można powiększyć/pomniejszyć obrączki dwukolorowe?

Jest możliwe jednak za każdym razem istnieje ryzyko uszkodzenia obrączki, o czym informujemy naszych Klientów.

3. Czy można powiększać/pomniejszać obrączki z kamieniami?

Pamiętajmy, że powiększanie i zmniejszanie obrączek z kamieniami jest niemożliwe !.[/su_box]


[su_box title=”OBRĄCZKI Z TWOJEGO ZŁOTA (ROBOCIZNA)” style=”glass” box_color=”#32693f” radius=”11″]Oferujemy Państwu możliwość wykonania obrączek ślubnych ze złota powierzonego. Cena za wykonanie obrączek (tzw. Robocizna) – zależy od wybranego przez Państwa modelu. [su_custom_gallery source=”media: 2439,2438,2437,2436,2435,2434,2433″ link=”custom” target=”blank” width=”215″ height=”80″ title=”always”][/su_box]


 

 

Inni wyszukiwali wpisując::

Cresta Social Messenger