Biżuteria złota i srebrna – wzory naszej pracowni jubilerskiej

Jubiler Legnica ul.Witelona 14a

Pierścionki z diamentemPierścionki z cyrkonią
Biżuteria ŚlubnaBiżuteria ŚlubnaBiżuteria ŚlubnaBiżuteria Ślubna
Obrączki KlasyczneObrączki Ekskluzywne
Obrączki PrestigeObrączki Ślubne
Obrączki ZaręczynowePierścionki z Cyrkoniami
Jubiler Legnica, Pierścionki z BrylantamiPierścionki z Kamieniami

Jubiler Legnica oferta :

 

 • W bogatej ofercie naszej pracowni jubilerskiej RAJ znajdą państwo bardzo ciekawe , efektowne i tanie:  obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, wykonane z naturalnych materiałów (kamieni szlachetnych i półszlachetnych) oprawianych w złoto. Część z nich można zobaczyć w naszej galerii.

 

 • Polecamy szeroki wybór: pierścionków, obrączek, sygnetów,  kolczyków, łańcuszków i bransolet.  W swoim katalogu posiadamy tysiące wzorów biżuterii, którą jesteśmy gotowi dla państwa wykonać (przyjmujemy też indywidualne zamówienia za wzory nietypowe jednorazowe). Oferta pracowni jest stale uaktualniana o nowe zwory – tak by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów. Do każdego wyrobu dołączamy stosowną etykietę a do wyrobu z brylantami certyfikat, dowód zakupu oraz eleganckie opakowanie jubilerskie.
 • W ofercie sprzedaży posiadamy :

 • Biżuteria ślubną – obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe z brylantami.
  Złota biżuteria damska – biżuteria złota ,srebrna z kamieni syntetycznymi, półszlachetnymi, oraz szlachetnymi.
  Biżuteria męską – przeróżne wzory łańcuszków, bransoletek, sygnetów, oraz zawieszek.

 

 • Gwarantujemy też  wykonanie wyrobu jubilerskiego na indywidualne zlecenie, co czyni go niepowtarzalnym w porównaniu do masowej produktu i podkreśla osobowość. Jednakże należy pamiętać, iż praca indywidualna  to zazwyczaj praca ręczna i pracochłonność takiego produktu pociąga za sobą zdecydowanie większe koszty.

 

 • Przerób starych wyrobów złotych to najtańsza forma pozyskania nowej i modnej biżuterii złotej. Koszt przerobu w głównej mierze uzależniony jest od pracochłonności, a po części także od wagi wyrobu szczególnie w przypadku łańcuszków i bransolet.

 

 • Na  życzenie  klienta wykonujemy komputerowe grawerowanie okolicznościowych napisów wewnątrz obrączek, pierścionków oraz na medalikach blaszkach, krzyżykach.

 

 • Dokonujemy wszelkich napraw wyrobów złotych i srebrnych: powiększanie i zmniejszanie pierścionków, obrączek, lutowanie wszelkiego rodzaju zerwań łańcuszków, bransoletek i kolczyków.

 

 • Oferujemy  usługi czyszczenia biżuterii – profesjonalne wieloetapowe polerowanie na zespole polerek – , posiadamy maszyny, które skonstruowane zostały do profesjonalnego czyszczenia biżuterii, oferujemy również w sprzedaży środki do samodzielnego czyszczenia biżuterii.

 

 • Nasza pracownia jubilerska Prowadzi również skup złomu  złota i srebra w atrakcyjnych cenach.

 

 

Inni wyszukiwali wpisując::

Cresta Social Messenger