Skup Złota Legnica – Biżuteria używana

Skup Złota oferta złotej biżuterii. Zapytaj o ofertę, dostępność i cenę!

Zadzwoń:  ☏ Tel. : (76) 862 18 01

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

U nas zawsze kupujesz tanio !

Skup Złota wystawia do sprzedaży wszystkie przedmioty, których właściciele nie odebrali. Są to zwykle rzeczy używane, lecz zawsze sprawne i sprawdzone. Ceny są nadzwyczaj korzystne. Każdy Nabywca otrzymuje dowód sprzedaży, paragon lub fakturę, w zależności od potrzeby.

Skup złota, oferta złotej biżuterii :

Lombard oferta złotej biżuterii

Lombard oferta złotej biżuterii

Niejednokrotnie można u nas znaleźć istne „perełki”. Zdarzają się wyroby antyczne, ręcznie robione, pojedyncze i niepowtarzalne wzory.

. W swojej bogatej ofercie złotej biżuterii posiadamy

Oferujemy również zamianę starej biżuterii na nową, to znaczy Państwo przynoszą nam starą biżuterię, my ją kupujemy, a za uzyskane w ten sposób pieniądze możecie sobie Państwo wybrać dowolną biżuterię z naszej wystawy. Ewentualnie rozliczymy różnicę w cenie.

Lombard Legnica pożyczki pod zastaw

Skup złota, biżuteria używana

Wymiana biżuterii na nową RAJ Legnica

Wymiana biżuterii na nową RAJ Legnica

Złotnik – Jubiler RAJ Legnica | Wymiana biżuterii na nową.

Wymiana biżuterii na nową RAJ Legnica.

Wymiana złota korzystne warunki

W naszej pracowni skupujemy i wymieniamy złoto w dowolnej postaci jak np. stara biżuteria lub monety. W każdym wypadku istnieje możliwość rzetelnej i fachowej wyceny złota. Czasem nie opłacalne jest ponoszenie kosztów naprawy takich wyrobów i dużo bardziej korzystnym rozwiązaniem jest wymiana ich na nowe. Bezpłatnie sprawdzimy próby dostarczonego złota i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie czyli nowy produkt, przy czym będą musieli Państwo ponieść tylko koszt robocizny.

Zakup nowej biżuterii wiąże się ze sporymi kosztami, co niejednokrotnie powstrzymuje nas przed nabytkiem. Jeżeli chcielibyście otrzymać nowe ozdoby, a przy tym nie wydać zbyt dużo gotówki, to wymiana złota jest rozwiązaniem skierowanym właśnie do Państwa. Zapraszamy do naszego punktu w Szczecinie, gdzie w miłej atmosferze dokonamy transakcji.

W swojej bogatej ofercie sprzedaży posiadamy:

*Skup złota i złotej biżuterii. – złote łańcuszki, – złote pierścionki, – złote bransoletki, – pierścionki z diamentami, – złote kolczyki, – złote i srebrne naszyjniki, – złote zegarki, oraz skup każdego rodzaju złota, białego, czerwonego i „klasycznego” żółtego

*Skup i sprzedaż srebra.

Cennik Napraw jubilersko – złotniczych

 

 

 

Inni wyszukiwali wpisując::


1 komentarz

Złotnik - Lombard RAJ Legnica | Wymiana biżuterii na nową · 2017-03-12 o 15:07

[…] aktualnie obowiązujących na rynku w danym dniu i odliczamy od ceny zakupionej u nas biżuterii. Lombard. W swojej bogatej ofercie złotej biżuterii posiadamy W rozliczeniu przyjmujemy uszkodzone, zniszczone, niemodne lub nieużywane przez Państwa wyroby ze […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Cresta Social Messenger