Lombard Legnica pożyczkiSzanowni Klienci z uwagi na zmiany przepisów , pragniemy poinformować iż od dnia 10 Marca 2016 r
!!!!! NIE UDZIELAMY POŻYCZEK POD ZASTAW !!!!!!
Nasz Lombard przekształca się w Skup i Sprzedaż a w niedługim czasie również i komis rzeczy używanych.
Za utrudnienia przepraszamy

Od Poniedziałku 14 Marca będzie możliwość podpisania umowy Kupna – Sprzedaży,

jak i UMOWY KUPNA SPRZEDAŻY z zastrzeżeniem prawa do odkupu w terminie do 30 dni .
Zabezpiecza to Naszego Klienta przed sprzedażą jego rzeczy w terminie ustalonym w Umowie KUPNA – SPRZEDAŻY z zastrzeżeniem prawa do odkupu .

Pozdrawiamy > RAJ Legnica !

14 Marca 2016r


Lombard Legnica pożyczki lombardowe.

Lombard Legnica pożyczki R.A.J istnieje na rynku od 1995 roku, a przez lata z naszych usług skorzystało wielu zadowolonych klientów. Zajmujemy się udzielaniem pożyczek pieniężnych pod zastaw na  korzystnych warunkach. Zapewniamy minimum formalności oraz dyskrecję. Do zawarcia umowy wystarczy jeden dokument ze zdjęciem. Wszystkie formalności zajmują jedynie parę minut. Gotówkę dostaje się od ręki, a spłatę ustalamy wspólnie na dogodny termin.

Udzielamy pożyczek tylko pod zastaw złotej biżuterii.
Za 1g złota pr.585 oferujemy od 80 zł.
Pożyczka w lombardzie to pomoc finansowa przekazywana pod zastaw różnego rodzaju  przedmiotów wartościowych, którymi mogą być na przykład: złota biżuteria, kosztowności sprzęt elektroniczny, itp. W zamian za pozostawiony sprzętu otrzymujemy fundusze, w wysokości nie przekraczającej wartości zastawu. W umowie pożyczki lombardowej określany jest czas, po jakim wykupimy zastawione przedmioty, oczywiście za większą kwotę niż otrzymaliśmy. Jeśli natomiast nie dotrzymamy terminu umowy, przedmiot staje się własnością lombardu i właściciel może go wtedy wystawić do sprzedaży. Istnieje również możliwość przedłużenia umowy  lombardowej, lecz wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Pożyczkę w lombardzie może otrzymać każdy, nawet osoba bezrobotna, ponieważ jej istotą jest zastawianie przedmiotów. Pożyczka lombardowa i pożyczka na umowę cywilnoprawną to nie jest to samo, ponieważ pożyczka lombardowa nie podlega pod definicję pożyczki zawartą w kodeksie cywilny.

Lombard Sprzedaż

W sprzedaży posiadamy nie tylko nowe wyroby, można u nas kupić rownież biżuterię używaną w atrakcyjnych cenach. Każdy wyrób oznaczony jest polską cechą probierczą, zgodnie z ustawą o Prawie Probierczym (więcej informacji). Wykorzystując posiadane kwalifikacje i doświadczenie, każdy wyrób przed wystawieniem do sprzedaży jest poddawany fachowej ocenie przez wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych u nas jubilerów.                                                                                                                                                                                                                                                         

 Biżuteria używana

W ofercie naszego lombardu i zakładu jubilerskiego w Legnicy posiadamy również biżuterię używaną. Odnowiona wygląda i służy jak nowa, ale kosztuje nawet o połowę mniej!

Uważamy bowiem, że nie ma biżuterii brzydkiej. Jest tylko źle zrobiona albo zaniedbana.
Ta prezentowana w naszym salonie jest tego najlepszym dowodem – używaną biżuterię czyścimy ultradźwiękami, polerujemy, naprawiamy lub zmieniamy tak, że poprzedni właściciele sami się dziwią, jakiego blasku i piękna potrafi nadać używanej biżuterii dobry złotnik i jubiler. Legniczan zapraszamy – z własnymi wyrobami lub po zakup nowych.
Możliwość pozostawienia biżuterii w rozliczeniu: Państwo zostawiają nam swoje precjoza (nawet uszkodzone), z którymi chcą się rozstać i w zamian kupują coś z naszego asortymentu. Taniej, wygodniej i szybciej można w ten sposób zmienić swoją biżuterię, na nową, lśniącą na każdą okazję.

Dodatkowo stwarzamy możliwość modyfikacji nabywanej biżuterii używanej, co umożliwia optymalne jej dopasowanie oraz redukcję kosztów zakupu (np. jeśli przeróbka wiąże się ze skróceniem bransoletki czy łańcuszka, to ostateczna cena kupowanego wyrobu ulega pomniejszeniu o odjęty kruszec).

W ofercie naszego lombardu, oraz sklepu jubilerskiego, znajduje się biżuteria nowa oraz używana ,nowoczesna i klasyczna, na każdą okazję, w super cenach
W ciągłej sprzedaży posiadamy : złote pierścionki, pierścionki zaręczynowe, pierścionki małe rozmiary, pierścionki z białego złota,biżuteria z grawerem, biżuteria złota, obrączki ślubne ,obrączki na zamówienie,produkcja obrączek,oraz złote i srebrne łańcuszki, kolczyki,wisiorki, bransoletki.sygnety

Lombard Legnica pożyczki,

Lombard Legnica ” RAJ ” 

Ul. Witelona 14a

GODZINY OTWARCIA :

poniedziałek – piątek900 – 1700
sobota900 – 1300
niedzielanieczynne

Inni wyszukiwali wpisując::

Cresta Social Messenger