Bez nazwyJubiler – Lombard – Grawer

59-220 Legnica

ul. Witelona 14a

tel (76) 862 18 01

” RAJ ” Legnica  GODZINY OTWARCIA :

poniedziałek – piątek900 – 1700
sobota900 – 1300
niedzielanieczynne


Firma Jubiler – Lombard – Grawer „R.A.J” to  firma z wieloletnim doświadczeniem. Podstawowym zakresem naszej działalności są:

 

 

Lombard. Skup złota i srebra pożyczki pod zastaw

 

Legnica skup_zlota 2015

Skup złota i srebra Legnica – zajmujemy się skupem złota i srebra w każdej postaci. Jeśli chciałbyś sprzedać (obrączki, naszyjniki, monety, pierścionki, sztabki, wszelką biżuterię) to dobrze trafiłeś. Ceny sprzedaży są bardzo atrakcyjne i zależą głównie od próby, im wyższa tym droższa. Przekonaj się i sprawdź jakie ceny skupu złota zostały przygotowane na dzień dzisiejszy

Lombard – .Zajmujemy się udzielaniem pożyczek pieniężnych pod zastaw na  korzystnych warunkach. Zapewniamy minimum formalności oraz dyskrecję. Do zawarcia umowy wystarczy jeden dokument ze zdjęciem.
 

 

Sprzedaż złotej i srebrnej biżuterii

 

Jubiler - Lombard - Grawer

Sklep z biżuterią Legnica

W Naszej ofercie znajduje się duży wybór Pierścionki zaręczynowe,obrączek ślubnych,łańcuszków,kolczyków,w atrakcyjnych cenach, brylanty na „każdą kieszeń” oraz szeroki wybór biżuterii importowanej. Na wyrobach zakupionych w naszym sklepie jubilerskim, grawerowanie jest gratis!

 

Produkcja – Naprawa biżuterii złotej i srebrnej

 

Naprawa pierścionka Legnica

Naprawa pierścionka

Dodatkowo trudnimy się wytwarzaniem złotej biżuterii, w ofercie posiadamy szeroki asortyment wzorów. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawa biżuterii złotej i srebrnej. Zajmujemy się także wszelkiego rodzaju przeróbkami: lutowanie łańcuszków, korekta rozmiarów pierścionków i obrączek, uzupełnienie brakujących kamieni, wymiana zapięć, pozłacanie, posrebrzanie i rodowanie wyrobów jubilerskich itp. Zapraszamy do skorzystania z usługi renowacji wyrobów jubilerskich, która przywróci Państwa biżuterii dawną świetność i blask.

 

Usługi grawerskie

 

Grawerowanie obrazka koszt od 30 zł

Grawerowanie obrazka
koszt od 30 zł

Zajmujemy się również grawerowaniem biżuterii (obrączki, medaliki, blaszki, bransoletki, nieśmiertelniki, pamiątkowe łyżeczki na chrzest, zegarki itp.) oraz innych przedmiotów takich jak: zapalniczki, breloczki, medale, tabliczki informacyjne i znamionowe, plombownice, sztućce, patery referentki i inne. W roku 2014 poszerzyliśmy swoją ofertę o grawerowanie zdjęć. Na podstawie otrzymanego zdjęcia, jesteśmy w stanie wygrawerowąć w sposób trwały, jego kopie na złocie, srebrze lub innym metalu miękkim. Nasze prace wykonywane są metodą tzw. grawerowania mechanicznego, które polega na ingerencji w strukturę materiału dając nam pewność trwałości naszego grawerunku na lata. Nasz zakład grawerski gwarantuje Państwu wysoką jakość oraz terminowość wykonywanych prac. Na wyrobach zakupionych w naszym sklepie jubilerskim, grawerowanie zakupionego wyrobu jest gratis!

Jubiler, złotnik Legnica Witelona – RAJ

Inni wyszukiwali wpisując::

Cresta Social Messenger