Lombard Legnica – Pożyczki pod zastaw, skup złota i srebra, sprzedaż i produkcja biżuterii, biżuteria nowa i używana, jubiler, naprawa złotej i srebrnej biżuterii, grawerowanie


Złotnik – Lombard – Grawer „RAJ” LEGNICA UL. WITELONA 14a

Lombard oferta złotej biżuteriiNOWA BIŻUTERIA JUŻ OD 180zł/g! Najniższe ceny nowej biżuterii w Legnicy przyjdź i przekonaj się.

Skąd taka niska cena biżuterii? Na niskie koszty wytworzenia biżuterii składa się : 

 – własna linia produkcyjna,
 – brak pośredników,
 – wieloletnia współpraca z innymi wytwórcami.
 – Kupuj taniej bezpośrednio u producenta.

 NASZ SKLEP JUBILERSKI OFERUJE WYMIANĘ UŻYWANEJ BIŻUTERII NA NOWĄ !


 WIĘCEJ O NAS I NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

 Złotnik – Lombard „R.A.J” to  firma  z wieloletnim doświadczeniem, prowadząca działalność w zakresie :

  Lombard Jubiler Grawer Legnica •UDZIELANIE POŻYCZEK POD ZASTAW ZŁOTA

   •SKUP ZŁOTA I SREBRA

   •SPRZEDAŻ BIŻUTERII, ZŁOTEJ I SREBRNEJ

   •USŁUGI ZŁOTNICZE I JUBILERSKIE

 

Oferujemy atrakcyjne ceny sprzedaży oraz skupu złota.

Zapewniamy produkty oraz usługi najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Podstawą naszej pracy jest wyrób, naprawa, przeróbki, czyszczenie, dorabianie biżuterii. Chcesz naprawić swoją biżuterię? A może kupić nową, albo używaną biżuterię zamienić na nowszy wzór? Liczysz na rzetelność, gwarancję i rozsądne ceny? Dobrze trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Cieszymy się zaufaniem grona stałych Klientów!. Ty także możesz w każdej chwili do nich dołączyć.


 

Lombard

Zajmujemy się udzielaniem błyskawicznych pożyczek pod zastaw złota. Nasza oferta w zakresie pożyczek skierowana jest do klientów indywidualnych, a warunkiem jej otrzymania jest zastaw złota. Każdy klient jest inny, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Do zawarcia umowy wystarczy jeden dokument ze zdjęciem. W przypadku wcześniejszej spłaty zaciągniętej pożyczki odsetki są pomniejszane. Nie stwarzamy problemu w przypadku przesunięcia terminu spłaty zastawu, osobiście lub telefonicznie. Jako jedyny lombard w Legnicy świadczymy usługę wymiany używanego złota na inne. Jesteśmy rzetelną i wiarygodną firma, która zyskała sobie szerokie grono zadowolonych klientów. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 6 dni w tygodniu. Przy sprzedaży, gram złota w lombardzie wynosi od 100 zł do 130 zł za gram.

ZŁOTNIK – JUBILER

 Branżą złotniczą zajmujemy się od blisko 30 lat. Biżuteria to dla Nas piękno, tradycja, elegancja oraz pasja tworzenia rzeczy niezwykłych.

 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktyce  możemy zaproponować Państwu sprawdzone materiały, technologie i rozwiązania, służymy pomocą i doradztwem, a także terminowe realizacje zleceń.


1.) WYTWARZANIE BIŻUTERII 

Wykonujemy biżuterię złotą z naszego lub powierzonego materiału na podstawie katalogu lub według wzoru klienta. Mamy do dyspozycji ogromną ilością wzorów

♦ obrączek ślubnych, ♦ kolczyków, ♦ pierścionków, ♦  pierścionków zaręczynowych, ♦ łańcuszków, ♦ bransoletek, ♦ zawieszek, ♦  sygnetów. ♦

Prowadzimy również sprzedaż biżuterii wykonanej przez naszych złotników,w super atrakcyjnych cenach producenta, ceny złotej biżuterii wahają się od 150 zł do 200 zł za gram.

Każdy wykonany u nas wyrób oznaczony jest polską cechą probierczą, zgodnie z ustawą o Prawie Probierczym .


2.) NAPRAWA BIŻUTERII 

 Oprócz produkcji i sprzedaży wyrobów złotych i srebrnych w naszym sklepie,

specjalizujemy się również  w usługach naprawy biżuterii zarówno złotej jak i srebrnej

Oferujemy profesjonalne usługi złotnicze w zakresie :

powiększenie i zmniejszenie pierścionka, obrączki, sygnetu

• lutowanie łańcuszka oraz bransoletki

• naprawa zapięcia ( w łańcuszku, kolczyku, broszce )

• oprawa, wymiana kamienia

• naprawa lub rekonstrukcja uszkodzonej biżuterii

• czyszczenie, polerowanie, odnawianie biżuterii ( mechaniczne i ręczne )

• naprawa okularów ( lutowanie, spawanie )

Pełny wachlarz naszych usług sprawi, iż Państwa biżuteria ponownie będzie mogła cieszyć swym blaskiem.


3.) GRAWER – GRAWEROWANIE

Zajmujemy się również grawerowaniem biżuterii (obrączki, medaliki, blaszki, bransoletki, nieśmiertelniki, itp.) oraz innych przedmiotów takich jak: pamiątkowe łyżeczki na chrzest, zegarki, zapalniczki, tabliczki informacyjne i znamionowe, plombownice, referentki i inne. Na wyrobach zakupionych w naszym sklepie jubilerskim, grawerowanie jest gratis!


[su_label type=”success”]PORADY[/su_label]


[su_highlight]Zawsze staramy się doradzić klientowi, jakie rozwiązanie będzie dla niego najlepsze[/su_highlight]

Podczas zamawiania przez klienta pierścionka lub bransoletki, dobrze jest, aby klient miał na ich wykonanie własny surowiec. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Wówczas osoba zamawiająca wyrób może wiele zaoszczędzić. Można także kupić surowiec w lombardzie lub też zlecić zakup złotnikowi, ale wtedy trzeba liczyć się z tym, że zapłacimy więcej i będziemy czekać dłużej na realizację zamówienia.

[su_highlight]Sprzedać złom złota czy przerobić?[/su_highlight]

Niektórzy klienci przychodzą także do złotnika, aby nie tylko naprawiać biżuterię czy kupić, lecz także żeby sprzedać złom złota. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że bardziej się opłaca przerobić materiał niż go sprzedawać.

PRZYKŁAD:

Wartość rynkowa 5 gramów złota wynosi około 450 złotych, natomiast nowy 5-gramowy pierścionek w salonie kosztuje około 1200 złotych. Koszt pracy złotnika przy przerobieniu 5 gramów złota wyniesie około 250 złotych. Więc łatwo zauważyć, która opcja się lepiej opłaca, lecz końcowa decyzja należy już tylko do samego klienta.

[su_highlight]Dlaczego warto nam zaufać?[/su_highlight]

– nasza firma jest producentem biżuterii,

– najniższe ceny na rynku, niższe nawet o 50% niż w sklepach jubilerskich,

– kupując u nas masz gwarancję jakości,

– prowadzimy politykę „braku ukrytych kosztów”,

– w przypadku wady wyrobu – naprawa gratis,

– oszczędzisz nawet do 50%, gdy przyniesiesz starą, bądź niekompletną biżuterię. My przerobimy ją dla Ciebie na całkiem nową, która będzie na nowo cieszyć Twoje oko,

– atrakcyjne ceny skupu złota

 

Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby są z najwyższej jakości materiałów!
ZŁOTNIK – LOMBARD „R.A.J” UL. WITELONA 14a LEGNICA – SKUP ZŁOTA, SPRZEDAŻ I WYRÓB ZŁOTEJ BIŻUTERII, NAPRAWA BIŻUTERII ZŁOTEJ I SREBRNEJ, GRAWEROWANIE, POŻYCZKI POD ZASTAW ZŁOTA, JUBILER

 

 

Inni wyszukiwali wpisując::

Cresta Social Messenger