Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą obraczki-pierscionki-kolczyki, które będą idealnym uzupełnieniem tej wyjątkowej i magicznej chwili zaręczyn.

Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią są tańszym w porównaniu do brylantów rozwiązaniem, jednak bardzo popularnym i atrakcyjnym cenowo.

Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią.

Pierścionek złoto próba 585

Pierścionek złoto próba 585

Pierścionki Zaręczynowe Legnica próba 585

Pierścionek Zaręczynowy

Pierścionek Zaręczynowy z cyrkonią

Pierścionek Zaręczynowy

 

 

 

 

 

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

Jubiler Legnica pierścionki zaręczynowe

Pierścionek Zaręczynowy z cyrkoniami

 

 

 

 

 

Biżuteria Legnica. Pierścionek

Złoty pierścionek próba 585 cena

 

 

 

Biżuteria Pierścionek

Złotnik Legnica pierścionki zaręczynowe

 

 

 

Pierścionek Zaręczynowy z cyrkonią

pierścionki zaręczynowe legnica

 

 

 

złote pierścionki legnica

Pierścionki Zaręczynowe z cyrkonią

Złote pierścionki zaręczynowe

 

 

 

 

Pierścionki zaręczynowe to:

Pierścionek zaręczynowy – pierścionek, którym w dniu zaręczyn kandydat na męża obdarowuje swoją wybrankę.
Pierścionek zaręczynowy bardzo często ozdobiony jest białym kamieniem szlachetnym (diament), półszlachetnym lub syntetycznym cyrkonią.

Noszony na palcu serdecznym, oznacza zgodę kobiety go noszącej, na oświadczyny czyli zapowiada ślub owej właścicielki pierścionka z jego ofiarodawcą.
W Polsce noszony na prawej ręce, w Wielkiej Brytanii na lewej. W Skandynawii już od momentu zaręczyn kobieta nosi na lewej dłoni obrączkę, do której pan młody w trakcie ceremonii ślubnej dokłada drugą – identyczną. Z kolei w tradycji węgierskiej pierścionki zaręczynowe są rzadkością, zamiast niego kobieta otrzymuje obrączkę, którą do momentu ślubu nosi na lewej dłoni, po nim zaś przekłada na prawą.

Cytat: Dokładnie, kupuje się pierścionek zaręczynowy taki na jaki stać, jak się ma pieniądze można kupić z diamentem, jak nie to z cyrkoniami. Można też kupić skromniejszy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć właśnie np. na wyjazd lub inną atrakcję podkreślającą sam moment zaręczyn. Co do ilości kamieni, to osobiście lubię kamienie pojedyncze a większe, ale to kwestia gustu, więc kup taki jaki lubi Twoja wybranka. A zresztą pierścionek zaręczynowy to tylko symbol, inie mający wpływu wspólne życie. Bo można mieć pierścionek zaręczynowy czy obrączki za 10 tyś zł i mieć nieudane małżeństwo, a można mieć srebrny lub nie mieć wcale i być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie 🙂 ~ Monia ~ 06.02.2013

Inni wyszukiwali wpisując::

Cresta Social Messenger