Galeria biżuterii złotej

Biżuteria złota i srebrna – wzory naszej pracowni jubilerskiej

Jubiler Legnica ul.Witelona 14a

Pierścionki z diamentem Pierścionki z cyrkonią
Biżuteria Ślubna Biżuteria Ślubna Biżuteria Ślubna Biżuteria Ślubna
Obrączki Klasyczne Obrączki Ekskluzywne
Obrączki Prestige Obrączki Ślubne
Obrączki Zaręczynowe Pierścionki z Cyrkoniami
Jubiler Legnica, Pierścionki z Brylantami Pierścionki z Kamieniami

Jubiler Legnica oferta :

 

 • W bogatej ofercie naszej pracowni jubilerskiej RAJ znajdą państwo bardzo ciekawe , efektowne i tanie:  obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, wykonane z naturalnych materiałów (kamieni szlachetnych i półszlachetnych) oprawianych w złoto. Część z nich można zobaczyć w naszej galerii.

 

 • Polecamy szeroki wybór: pierścionków, obrączek, sygnetów,  kolczyków, łańcuszków i bransolet.  W swoim katalogu posiadamy tysiące wzorów biżuterii, którą jesteśmy gotowi dla państwa wykonać (przyjmujemy też indywidualne zamówienia za wzory nietypowe jednorazowe). Oferta pracowni jest stale uaktualniana o nowe zwory – tak by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów. Do każdego wyrobu dołączamy stosowną etykietę a do wyrobu z brylantami certyfikat, dowód zakupu oraz eleganckie opakowanie jubilerskie.
 • W ofercie sprzedaży posiadamy :

 • Biżuteria ślubną – obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe z brylantami.
  Złota biżuteria damska – biżuteria złota ,srebrna z kamieni syntetycznymi, półszlachetnymi, oraz szlachetnymi.
  Biżuteria męską – przeróżne wzory łańcuszków, bransoletek, sygnetów, oraz zawieszek.

 

 • Gwarantujemy też  wykonanie wyrobu jubilerskiego na indywidualne zlecenie, co czyni go niepowtarzalnym w porównaniu do masowej produktu i podkreśla osobowość. Jednakże należy pamiętać, iż praca indywidualna  to zazwyczaj praca ręczna i pracochłonność takiego produktu pociąga za sobą zdecydowanie większe koszty.

 

 • Przerób starych wyrobów złotych to najtańsza forma pozyskania nowej i modnej biżuterii złotej. Koszt przerobu w głównej mierze uzależniony jest od pracochłonności, a po części także od wagi wyrobu szczególnie w przypadku łańcuszków i bransolet.

 

 • Na  życzenie  klienta wykonujemy komputerowe grawerowanie okolicznościowych napisów wewnątrz obrączek, pierścionków oraz na medalikach blaszkach, krzyżykach.

 

 • Dokonujemy wszelkich napraw wyrobów złotych i srebrnych: powiększanie i zmniejszanie pierścionków, obrączek, lutowanie wszelkiego rodzaju zerwań łańcuszków, bransoletek i kolczyków.

 

 • Oferujemy  usługi czyszczenia biżuterii – profesjonalne wieloetapowe polerowanie na zespole polerek – , posiadamy maszyny, które skonstruowane zostały do profesjonalnego czyszczenia biżuterii, oferujemy również w sprzedaży środki do samodzielnego czyszczenia biżuterii.

 

 • Nasza pracownia jubilerska Prowadzi również skup złomu  złota i srebra w atrakcyjnych cenach.

 

 

Inni wyszukiwali wpisując::

4 Replies to “Galeria biżuterii złotej”

 1. Ewelina

  Warto odpuścić sobie sieciówki w dużych galeriach handlowych i postawić na obrączki ślubne od sprawdzonego Jubilera

  Odpowiedz
  • mamusiaAD

   pewnie ze tak bo pisze briel o inne na koniec jak nie kosztuje 50-000 to nie nawet zloto ..potem towiadomo ..jak jest tratowany metal szlachetny ,jak metal z nazwa ,musi bys naprawde wyjatkowa nazwa zeby mialo jakas watosc.. oprocz milosci z dziada pradziada ..heh..love.

   Odpowiedz
 2. my też

  do przerobu daliśmy 10g , cena za zrobienie obraczek 350 zł. są piękne! takie same gotowe obrączki kosztują 3000 za parę, w dodatku bezpłatna możliwość zwężenia czy poszerzenia, oraz bezpłatna renowacja nawet po roku

  Odpowiedz
 3. Pingback: Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią > Jubiler RAJ Legnica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *